Tydzień Kultury Języka w kl. O-III

Utworzono dnia 24.03.2024

W dniach od 10 do 16 marca 2024r. w naszej szkole odbył się Tydzień Kultury Języka. Był to czas pełen różnorodnych wydarzeń i aktywności promujących piękno języka i literatury. Uczniowie klas I-III mieli okazję wziąć udział w konkursie ortograficznym, konkursie na najładniejszą okładkę ulubionej książki. Uczniowie klasy III czytali bajki młodszym kolegom i koleżankom z klasy 0. Odbyło się wówczas Pasowanie na czytelnika uczniów klasy I. W piątek poprzedzający TKJ wszyscy uczniowie klas 0-III wzięli udział w wycieczce do kina HELIOS w Kielcach na film pt. „Kung Fu Panda”.

Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli Tydzień Kultury Języka był niezapomnianym czasem, który na nowo rozbudził w nas miłość do słowa pisanego i mówionego.

Tydzień Kultury Języka w SP w Łosieniu kl. 0-III

Utworzono dnia 29.03.2024, 18:58